Przemoc

i

Autor: ninocare / CC0 / pixabay.com

Wyszedł z więzienia i chciał ZABIĆ własną matkę! Rodzinny DRAMAT pod Chociwlem

2020-11-06 8:24

Zdążył wyjść na wolność i zgotował swojej matce prawdziwe piekło. 43-latek pastwił się nad starszą kobietą, groził jej nawet śmiercią. Wkrótce wyrodny syn odpowie za swoje czyny i najprawdopodobniej wróci za kratki.

Do dramatycznych chwil doszło w czerwcu w jednej z miejscowości pod Chociwlem. 43-letni mężczyzna groził swojej matce pozbawieniem życia, a także kierował pod jej adresem mnóstwo wulgarnych obelg. Wcześniej mężczyzna wybił okno w domu kobiety i usiłował wedrzeć się do środka.

43-latek niespełna rok wcześniej wyszedł z więzienia, w którym spędził 3 lata za podobne czyny.

- Podejrzany został zatrzymany, a następnie na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania - informuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Ten środek zapobiegawczy był stosowany również w dniu kierowania aktu oskarżenia do Sądu.

Wkrótce 43-latek stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Do Sądu Rejonowego w Stargardzie akt oskarżenia wobec mężczyzny.

Za groźby karalne grozi mu do 2 lat więzienia. Natomiast w przypadku przestępstwa popełnionego w warunkach recydywy sąd może wymierzyć karę pozbawienia wolności w wysokości do górnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Wyrok na bydlaka, który gwałcił córkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany