Wypadek na autostradzie A6. Poważne utrudnienia na węźle Szczecin Kijewo

2021-10-18 11:11
Wypadek, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK Wypadek [zdjęcie ilustracyjne]

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na autostradzie A6 w rejonie węzła Kijewo. Utrudnienia dla kierowców mogą potrwać nawet kilka godzin.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, w godzinach porannych, w rejonie przebudowywanego węzła Kijewo. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, zderzyły się cztery samochody osobowe. Ranne zostały cztery osoby.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu pracują służby. Jak podaje szczeciński oddział GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Węzeł Szczecin Kijewo to obecnie plac budowy. Trwają prace przy przebudowie węzła drogowego i budowie nowych wiaduktów nad autostradą A6. Ze względu na czasową organizację ruchu, kierowcy muszą zwracać szczególną uwagę na oznakowanie. Często również dochodzi w tym miejscu do niebezpiecznych zdarzeń.

Czytaj też: Rekordzista z Zachodniopomorskiego. Jechał "na gapę", teraz musi zapłacić fortunę!

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Odkrycie w centrum Szczecina. Tory tramwajowe przetrwały pod asfaltem pół wieku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE