Wydał "piątaka", zdobył FORTUNĘ! Farciarz z Nowogardu będzie miał udane wakacje!

2021-06-21 20:56
Wydał piątaka, zdobył FORTUNĘ! Farciarz z Nowogardu będzie miał udane wakacje!
Autor: Kalasancjusz / CC0 / pixabay.com Wydał "piątaka", zdobył FORTUNĘ! Farciarz z Nowogardu będzie miał udane wakacje!

To dopiero szczęściarz! Mieszkaniec Nowogardu (woj. zachodniopomorskie) będzie mógł wybrać się na wakacje życia. Wydał zaledwie 5 złotych, a zarobił tyle, że wystarczy mu na wycieczkę dookoła świata. Jak tego dokonał? Recepta na sukces - w tym przypadku finansowy - okazała się bardzo prosta. Sprawdźcie szczegóły!

Wystarczyło zaryzykować i liczyć na odrobinę szczęścia. I udało się! Mieszkaniec Nowogardu kupił jedną ze zdrapek Totalizatora Sportowego w punkcie przy ulicy Bohaterów Warszawy, wydał na nią zaledwie 5 złotych. Okazało się, że miał ogromnego farta. Los w grze "Super Linie" okazał się tym wyjątkowym. Szczęśiwy gracz "zdrapał" bowiem główną wygraną w wysokości 75 tysięcy złotych. To ogromna suma, za którą można zafundować sobie naprawdę udane wakacje, wybierając się np. na wycieczkę dookoła świata.

Czytaj też: Dramat golasów. Słynna NAGA plaża nad Bałtykiem przestanie istnieć? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając ogromne sumy liczone nawet w setkach tysięcy złotych.

Rozwiąż QUIZ: Oryginał czy podróbka? Masz aż 50 procent szans na prawidłową odpowiedź!

Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE