Wydał piątaka, zdobył FORTUNĘ! Farciarz z Nowogardu będzie miał udane wakacje!

i

Autor: Kalasancjusz / CC0 / pixabay.com Wydał "piątaka", zdobył FORTUNĘ! Farciarz z Nowogardu będzie miał udane wakacje!

Wydał "piątaka", zdobył FORTUNĘ! Farciarz z Nowogardu będzie miał udane wakacje!

2021-06-21 20:56

To dopiero szczęściarz! Mieszkaniec Nowogardu (woj. zachodniopomorskie) będzie mógł wybrać się na wakacje życia. Wydał zaledwie 5 złotych, a zarobił tyle, że wystarczy mu na wycieczkę dookoła świata. Jak tego dokonał? Recepta na sukces - w tym przypadku finansowy - okazała się bardzo prosta. Sprawdźcie szczegóły!

Wystarczyło zaryzykować i liczyć na odrobinę szczęścia. I udało się! Mieszkaniec Nowogardu kupił jedną ze zdrapek Totalizatora Sportowego w punkcie przy ulicy Bohaterów Warszawy, wydał na nią zaledwie 5 złotych. Okazało się, że miał ogromnego farta. Los w grze "Super Linie" okazał się tym wyjątkowym. Szczęśiwy gracz "zdrapał" bowiem główną wygraną w wysokości 75 tysięcy złotych. To ogromna suma, za którą można zafundować sobie naprawdę udane wakacje, wybierając się np. na wycieczkę dookoła świata.

Czytaj też: Dramat golasów. Słynna NAGA plaża nad Bałtykiem przestanie istnieć? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając ogromne sumy liczone nawet w setkach tysięcy złotych.

Rozwiąż QUIZ: Oryginał czy podróbka? Masz aż 50 procent szans na prawidłową odpowiedź!

Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?
Nasi Partnerzy polecają