Wydał 5 złotych, będzie miał pieniędzy jak lodu! Farciarz ze Szczecina zrobił sobie prezent noworoczny

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay, SE.pl, Totalizator Sportowy Wydał 5 złotych, będzie miał "pieniędzy jak lodu"! Farciarz ze Szczecina zrobił sobie prezent noworoczny

To dopiero szczęście!

Wydał 5 złotych, będzie miał "pieniędzy jak lodu"! Farciarz ze Szczecina zrobił sobie prezent noworoczny

2023-01-04 12:55

Zainwestował w swoje szczęście zaledwie 5 złotych i opłaciło się! Farciarz ze Szczecina będzie miał "pieniędzy jak lodu" - dosłownie, gdyż kupił zdrapkę w loterii o tej właśnie nazwie. Na początku roku w Szczecinie padła jedna z pięciu głównych wygranych w tej grze.

Szczęściarz ze Szczecina postanowił spróbować swoich sił w zdrapkach. W punkcie Lotto przy ul. Wyszyńskiego kupił zdrapkę w grze "Pieniędzy jak lodu". Los kosztował go zaledwie 5 złotych. Po zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze liczby, okazało się, że szczecinianin pomnożył zainwestowaną pięciozłotówkę aż 40 tysięcy razy. Zgarnął bowiem jedną z pięciu głównych wygranych w kwocie 200 tysięcy złotych! Za tę kwotę "zdrapkowicz" z całą pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy lub zapewnić sobie naprawdę sporą dawkę luksusu.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka
Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"