Podrapał Lewandowskiego, zgarnął pół miliona! Mieszkaniec Stargardu ma powody do radości

i

Autor: Grzegorz Kluczyński, Totalizator Sportowy "Podrapał" Lewandowskiego, zgarnął pół miliona! Mieszkaniec Stargardu ma powody do radości

Zaufał swojemu szczęściu

"Podrapał" Lewandowskiego, zgarnął pół miliona! Mieszkaniec Stargardu ma powody do radości

2022-10-13 7:38

Robert Lewandowski przyniósł mu szczęście. Mieszkaniec Stargardu wydał zaledwie 10 złotych, by dosłownie w jednej chwili pomnożyć zainwestowany "kapitał" i wzbogacić się o pół miliona złotych. Jak tego dokonał? Przepis na sukces okazał się banalnie prosty.

Zamienił 10 złotych na pół miliona

Szczęściarz ze Stargardu postanowił spróbować swoich sił w zdrapkach. W kolekturze Lotto przy ul. Wyszyńskiego kupił zdrapkę z wizerunkiem znanego piłkarza. Los w grze "Wygrywamy!" kosztował zaledwie 10 złotych. Okazało się, że Robert Lewandowski przyniósł szczęście stargardzianinowi, gdyż po zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze liczby, okazało się, że zgarnął on jedną z trzech głównych wygranych w kwocie 500 tysięcy złotych! Za tę kwotę "zdrapkowicz" z całą pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy lub zapewnić sobie naprawdę sporą dawkę luksusu.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Podrapał Lewandowskiego, zgarnął pół miliona! Mieszkaniec Stargardu ma powody do radości

i

Autor: Totalizator Sportowy "Podrapał" Lewandowskiego, zgarnął pół miliona! Mieszkaniec Stargardu ma powody do radości
Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Motoryzacyjne klasyki na szczecińskiej Łasztowni