Wybory 2020. Na kogo zagłosuje prezydent Szczecina?

2020-07-02 8:15 gk
Piotr Krzystek
Autor: ESKA INFO Szczecin Piotr Krzystek

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się do najważniejszego etapu. W drugiej turze ostatecznie zdecydujemy, kto będzie głową państwa przez najbliższe pięć lat. Czy będzie to obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda, czy Rafał Trzaskowski? Na kogo zagłosuje prezydent Szczecina?

O to, kogo w drugiej turze poprze Piotr Krzystek, pytało wielu szczecinian. Prezydent postanowił więc rozwiać wszelkie wątpliwości i zdradził mieszkańcom, na kogo odda głos.

Wieczór Wyborczy - 1 tura

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Szanowni Państwo, moi drodzy, kurz po I turze już opadł. Wciąż jestem pytany na kogo głosować w II turze. Powiem tak - mieszkańcy Szczecina, mają swoje zdanie i wiedzą jakich wyborów dokonywać. Nie trzeba im podpowiadać. Więc nie będę tego robił. Ja osobiście oddam głos na Rafała Trzaskowskiego. Nie zagłosuję na Pana Andrzeja Dudę, ponieważ jestem rozczarowany jego prezydenturą" - czytamy na Facebooku.

Przypomnijmy, druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca. Lokale wyborcze będą czynne od godz. 7:00 do 21:00. O urząd prezydenta RP walczą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.