Świnoujście: Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Ta kąpiel będzie go słono kosztować! [WIDEO]

2020-06-30 17:07 gk
Wskoczył do kanału portowego w Świnoujściu
Autor: mat. policji

Zamiast wybrać się na nadmorską plażę, postanowił ochłodzić się... w kanale portowym! 55-letni mieszkaniec Świnoujścia rozebrał się i wskoczył do wody. Na brzeg dotarł już w asyście policji.

Oficer dyżurny świnoujskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wskoczył do kanału portowego nieopodal zacumowanego statku na wysokości Wybrzeża Władysława IV.

- Niezwłocznie na miejscu zdarzenia pojawiła się policyjna łódź Parker a na jej pokładzie policjanci z patrolu wodnego, którzy dostrzegli płynącego mężczyznę na środku kanału - informuje st. post. Kamil Zwierzchowski ze świnoujskiej policji. - W asyście funkcjonariuszy policji mężczyzna bezpiecznie dotarł na brzeg.

Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Interweniowała policja

Nieodpowiedzialny 55-latek został ukarany za swój wybryk. W związku z popełnieniem wykroczenia policjanci nałożyli na niego najwyższy mandat karny przewidziany za to wykroczenie.

Policjanci przypominają, że bezpieczeństwo nad wodą zależy przede wszystkim od naszej odpowiedzialnej postawy. Głównym czynnikiem tragicznych wypadków nad wodą jest bez wątpienia lekkomyślność, brawura i lekceważenie obowiązujących przepisów.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ