Widziałeś pojazd Google Street View? Sprawdź czy zostałeś uwieczniony na zdjęciach!

i

Autor: Google Street View

Widziałeś pojazd Google Street View na ulicach Szczecina? Sprawdź czy zostałeś uwieczniony na zdjęciach! [ZDJĘCIA]

2021-01-16 5:31

Co jakiś czas na ulicach miast pojawiają się pojazdy firmy Google, zaopatrzone w specjalną kamerę służącą do robienia zdjęć dla usługi Google Street View. Podczas wirtualnych wycieczek można, bez wychodzenia z domu, zobaczyć nie tylko jak zmieniają się ulice i budynki, ale także jak wygląda codzienne życie mieszkańców.

Podczas wizyty ekipy Google Street View w Szczecinie, kamery zarejestrowały mieszkańców miasta w różnych sytuacjach - w drodze do pracy lub do szkoły, na spacerach, zakupach czy przy kawiarnianych stolikach. Ze względu na ochronę danych osobowych, ich twarze zostały zamazane, jednak sami zainteresowani powinni bez problemu rozpoznać się na zdjęciach. Odnalezienie siebie w usłudze Google Street View może więc być bardzo ciekawym doświadczeniem i miłą pamiątką, którą mogą podziwiać internauci z całego świata.

Zobacz też: Ten karambol WSTRZĄSNĄŁ polskim Internetem. "ALE URWAŁ!" ma już 11 lat [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sprawdź, czy zostałeś uwieczniony przez kamerę Google Street View! Zajrzyj do poniższej galerii!

Usługa Google Street View dostępna jest od 25 maja 2007 roku. Początkowo obejmowała tylko pięć amerykańskich miast: San Francisco, Las Vegas, Denver, Miami i Nowy Jork. W kolejnych miesiącach dołączyły kolejne miasta w USA, a w kolejnych latach miasta na innych kontynentach.

Pierwsze zdjęcia Google Street View ze Szczecina pojawiły się w 2011 roku. Pomimo aktualizacji zdjęć, dzięki specjalnej funkcji, archiwalne widoki wciąż są dostępne i można je porównać ze stanem obecnym.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Ten karambol wstrząsnął polskim Internetem. "Ale urwał!" ma już 11 lat
Nasi Partnerzy polecają