Totalny szok policjantów! Dlaczego za kierownicą siedziało dziecko?!

i

Autor: Pixabay Totalny szok policjantów! Dlaczego za kierownicą siedziało dziecko?!

Totalny szok policjantów! Dlaczego za kierownicą siedziało dziecko?!

2022-02-02 11:19

Policjanci z Mielna chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę hondy. ten jednak na widok patrolu zaczął uciekać. Szybko okazało się, że za kierownicą auta siedział 16-latek. Nastolatek nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo nie miał prawa jazdy, a na miejscu pasażera podróżował jego nietrzeźwy ojciec.

Policjanci z mieleńskiego komisariatu na ulicach Sarbinowa kontrolowali prędkość. W pewnej chwili chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę hondy, ten jednak nie reagował na sygnały mundurowych i z impetem odjechał. Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg za uciekającym mężczyzną przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski o spełniającej się przepowiedni. "Wypełnia się"

Pościg policji za nastolatkiem za kierownicą hondy

Ten jednak za nic miał sygnały i gnał przed siebie, łamiąc inne przepisy ruchu drogowego. Na ulicy Nadmorskiej w Sarbinowie pojazd zatrzymał się. Wówczas okazało się z jakiej przyczyny kierujący nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Za kierownicą hondy siedzi 16-latek, który nie ma uprawnień, a pasażerem jest jego nietrzeźwy ojciec. Mężczyzna w chwili badania miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności całego zdarzenia. 16-latkowi grozi odpowiedzialność za niezatrzymanie się do kontroli, a materiały postępowania zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego w Koszalinie. Nieodpowiedzialny ojciec został ukarany mandatem karnym za popełnione wykroczenie, ponieważ dopuścił do prowadzenia pojazdu osobę niemającą wymaganych uprawnień.

Przeczytaj: Szczecin: Chcieli się ścigać, a potem wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Nagranie budzi grozę!

Policyjny pościg za naćpanym 23-latkiem
Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?