To nie Biegun Północny. Tak wygląda plaża w Świnoujściu w zimowej odsłonie! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-15 7:03

Takich widoków dawno nie widzieliśmy nad Bałtykiem. Plaża w Świnoujściu w zimowej odsłonie wygląda jak Biegun Północny. Widok robi ogromne wrażenie!

Najszersza nadmorska plaża w Polsce zasypana śniegiem i brzeg morza skuty lodem to naprawdę niecodzienny widok. Lodowa kra unosząca się na falach w oddali wygląda wręcz hipnotyzująco.

W weekend panowała wymarzona pogoda na wypad nad morze. Było nieco mroźnie, ale słonecznie, więc do Świnoujścia przyjechało wielu turystów spragnionych wypoczynku w plenerze.

Zobacz też: NIESAMOWITY Szczecin na zdjęciach z lotu ptaka sprzed ponad 30 lat. ZOBACZCIE, jak wyglądało miasto w latach 80. XX wieku! [ZDJĘCIA]

To był również pierwszy weekend po zniesieniu części obostrzeń związanych z pandemią. Po wielu tygodniach przymusowej przerwy hotele mogły przyjąć pierwszych gości, otwarte były również lokalne muzea, m.in. Fort Gerharda i Podziemne Miasto.

Obostrzenia wciąż obowiązują w gastronomii, jednak nie brakowało miejsc, w których można było kupić gorącą kawę, herbatę czy jedzenie na wynos.

Zobacz też: To najbardziej ROMANTYCZNE miejsce na Pomorzu Zachodnim. Poznaj siedem sekretów Doliny Miłości [GALERIA]

Jak dobrze znasz atrakcje turystyczne Pomorza Zachodniego?

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się Promenada Gwiazd?
Świnoujście: Hipnotyzujący Bałtyk w zimowej odsłonie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany