Te zwierzaki mają parcie na szkło! Wszystko się nagrało

i

Autor: Larisa-K / CC0 / pixabay.com, Youtube / Przemek Adamski Te zwierzaki mają parcie na szkło! Wszystko się nagrało

Bliskie spotkanie

Te zwierzaki mają parcie na szkło! Wszystko się nagrało

2023-01-16 14:01

To były udane łowy. Na szczęście były bezkrwawe. W ostatnich dniach w fotopułapkę w Dobrej pod Szczecinem "złapała" się całkiem spora grupa zwierząt. Efekty można zobaczyć na filmie opublikowanym w sieci.

Dzięki fotopułapkom, czyli kamerom ukrytym w różnych miejscach w lasach, można skutecznie z kłusownikami czy osobami, które wyrzucają śmieci w lasach, jednak przede wszystkim można obserwować życie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Dzięki kamerze zainstalowanej w lesie w okolicach Dobrej pod Szczecinem, w dość krótkim czasie udało się zarejestrować całkiem pokaźną grupkę mieszkańców lasu.

Na fotopułapkę "złapały" się trzy myszy, trzy jenoty i trzy szopy. Co ciekawe, ukryta kamera uchwyciła tylko jednego przedstawiciela gatunku, który dość licznie występują w podszczecińskich lasach, czyli dzika.

Wszystkie zwierzęce "występy" przed kamerą z początku stycznia zostały opublikowane na krótkim filmie, który został opublikowany w serwisie YouTube. Takie spotkanie "twarzą w twarz" z szopem lub dzikiem robi wrażenie!

Czy potrafisz prawidłowo określić płeć zwierząt?

Pytanie 1 z 10
Samica psa to:
Lublin. Dziki w ogródkach w Świdniku
Nasi Partnerzy polecają