Taka premia to marzenie! Szczęściarz z Pyrzyc zgarnął niezłą sumkę!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Taka premia to marzenie! Szczęściarz z Pyrzyc zgarnął niezłą sumkę!

Taka premia to marzenie! Szczęściarz z Pyrzyc zgarnął niezłą sumkę!

2022-02-21 22:51

O takiej premii można tylko pomarzyć. Ale marzenia się spełniają, o czym przekonał się pewien mieszkaniec Pyrzyc (woj. zachodniopomorskie), na którego konto wpłynie całkiem spora, sześciocyfrowa suma. Z takimi pieniędzmi można nie tylko nieźle zaszaleć na zakupach, ale także sprawić sobie sporo przyjemności. Jak to możliwe?

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". Tak właśnie zrobił mieszkaniec Pyrzyc, który postanowił zagrać w Ekstra Premię, czyli popularną grę liczbową Totalizatora Sportowego. W punkcie Lotto przy ul. Kilińskiego wypełnił kupon oraz kupił zakład i okazało się, że wytypował szczęśliwe liczby! Na jego konto wpłynie aż 100 tysięcy złotych!

Co można zrobić z taką sumą pieniędzy? Całkiem sporo. Wystarczy ona na zakup średniej klasy samochodu czy wymarzoną podróż w najdalsze zakątki świata. Za takie pieniądze można też nieźle zaszaleć na zakupach. Można też odłożyć je na lepszą przyszłość. Możliwości jest wiele.

Czytaj też: Zachodniopomorskie: Zrobił zakupy, zapłacił... zabawką!

Jak grać w Ekstra Pensję?

Pojedynczy zakład kosztuje 5 zł. Grasz o 5000 zł miesięcznie przez 20 lat. Dopłacając złotówkę do zakładu, grasz w Ekstra Premii o 100 000 zł wypłacane od razu.

Wygrywasz już przy trafieniu 2 z 35 liczb, a trafiając 5 z 35 i 1 z 4 wygrywasz główną wygraną - Ekstra Pensję w wysokości 5000 złotych miesięcznie przez 20 lat, a w Ekstra Premii 100 000 zł wypłacane od razu!

Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie o godzinie 21.40 i są transmitowane na żywo w Studiu LOTTO na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

Czytaj też: To był wyjątkowy prezent walentynkowy! Mieszkaniec Stargardu zgarnął prawdziwą fortunę!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Uderzenie wiosny w Szczecinie. Nie tylko krokusy budzą się do życia
Nasi Partnerzy polecają