To był wyjątkowy prezent walentynkowy! Mieszkaniec Stargardu zgarnął prawdziwą fortunę!

i

Autor: pixabay.com To był wyjątkowy prezent walentynkowy! Mieszkaniec Stargardu zgarnął prawdziwą fortunę!

To był wyjątkowy prezent walentynkowy! Mieszkaniec Stargardu zgarnął prawdziwą fortunę!

2022-02-16 9:30

O takim prezencie walentynkowym można tylko pomarzyć! Mieszkaniec Stargardu sprawił sobie wyjątkową niespodziankę, "inwestując" jedyne 5 złotych. Na jego konto wpłynie ogromna, sześciocyfrowa suma, za którą będzie mógł sprawić sobie mnóstwo przyjemności. Jak tego dokonał?

Okazało się, że szczęściarz ze Stargardu był zakochany... w zdrapkach! I to dosłownie, bo postanowił zagrać w walentynkowej zdrapce BIG LOVE. W punkcie Lotto przy ul. Bolesława Chrobrego wydał na nią 5 złotych i okazało się, że moc czerwonych serduszek zadziałała. Pod liczbą 27 kryła się bowiem główna wygrana w kwocie 214 tysięcy złotych!

Co zrobić z taką sumą pieniędzy? Można sprawić sobie za nią wiele przyjemności, nie tylko walentynkowych. Nowy samochód, podróż dookoła świata... możliwości jest wiele!

Czytaj też: Tak kochają szczecinianie! Zobacz nietypowe wyznania miłości [ZDJĘCIA]

Zdrapka BIG LOVE

i

Autor: Totalizator Sportowy Zdrapka BIG LOVE

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Czytaj też: Farciarz z Dobrej zamienił 5 złotych na grubą kasę! O takim prezencie można tylko pomarzyć!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Ile zarabiają Polacy?