Pielęgniarki ze Szczecina nagrały wyjątkową piosenkę

i

Autor: YouTube / kadr z teledysku

Szczecińskie pielęgniarki nagrały WYJĄTKOWĄ piosenkę! Posłuchaj COVID-SONG! [WIDEO]

2020-12-14 22:03

Dobrze znana melodia i zupełnie nowe, bardzo aktualne słowa. To efekt inicjatywy szczecińskich pielęgniarek i położnych, które nagrały zupełnie nową wersję przeboju "What a Wonderful World" z repertuaru Louisa Armstronga.

Chór Pielęgniarek i Położnych ze Szczecina przygotował specjalną wersję znanego szlagieru, by przypomnieć o tym, żebyśmy w trudnym czasie pandemii dbali o siebie i innych.

"Nagrałyśmy ten covidowy teledysk trochę ku pokrzepieniu serc w tym trudnym okresie, trochę, by z przymrużeniem oka przypomnieć o tym, że warto dbać o siebie i o innych, trochę dla nas samych ale przede wszystkim chcemy wam życzyć zdrowia" - czytamy w opisie filmu.

Zobacz też: Szczecin gotowy na Boże Narodzenie. Iluminacje rozświetliły miasto [ZDJĘCIA, WIDEO]

W ciągu dwóch tygodni od premiery, teledysk zobaczyło prawie 5 tysięcy internautów.

Chór Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych powstał w 2009 roku z inicjatywy Teresy Włochal. Jego dyrygentką jest Agata Czekalińska. Chór występuje m.in. dla podopiecznych szczecińskich DPS-ów, ale także przed międzynarodową publicznością. W 2018 roku zostały docenione w Bratysławie. W ubiegłym roku ukazała się debiutancka płyta chóru. Na krążku znalazły się znane kolędy.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl. Zagłosuj na Szczecin!

Mikołajkowy tramwaj na ulicach Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany