Szczeciński Targ Świąteczny 2020

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Szczeciński Targ Świąteczny tylko do niedzieli. Ostatnia szansa na bożonarodzeniowe zakupy

2020-12-18 10:11

Do Bożego Narodzenia został już niecały tydzień. To najwyższy czas, by zrobić ostatnie świąteczne zakupy. W niedzielę zakończy się Szczeciński Targ Świąteczny, czyli skromniejsza wersja jarmarku bożonarodzeniowego, który z powodu pandemii musiał zostać zorganizowany w ograniczonym zakresie.

Na targu, który odbywa się na sąsiadujących ze sobą placach: Lotników i Adamowicza, znajdziemy wszystko, co nam jest potrzebne do przygotowania Świąt - od tradycyjnych pierogów przez słodkie wypieki po wyjątkowe, ręcznie zdobione prezenty i ozdoby. W 40 domkach szczecińscy przedsiębiorcy zachęcają do zrobienia zakupów i wspierania lokalnych firm.

Stoiska są czynne w godzinach: 12.00 – 21.00 (piątek) oraz 10.00 – 21.00 (sobota) i 10.00 – 20.00 (niedziela).

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl. Zagłosuj na Szczecin!

W centrum Szczecina ruszył Targ Świąteczny

Na terenie wydarzenia obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa.

- Przypominamy, że na terenie Targu obowiązuje całkowity zakaz spożywania posiłków - mówi Celina Wołosz ze spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Wszelkie produkty żywnościowe powinny zostać spakowane na wynos. Dodatkowo każdego obowiązuje zakrywanie nosa i ust oraz utrzymywanie bezpiecznej odległości między kupującymi.

Targ Świąteczny, obok Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego online, jest formą wsparcia małych lokalnych firm przez Miasto – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

Zobacz też: PRZERAŻAJĄCE statystyki zgonów w Zachodniopomorskiem. Ludzie MASOWO umierają!

Sonda
BOŻE NARODZENIE 2020 - GDZIE SPĘDZISZ?