Szczeciński Bieg Nocny

i

Autor: mat. organizatora Szczeciński Bieg Nocny

Szczeciński Bieg Nocny z wyjątkowymi świetlnymi atrakcjami. Można już się zapisywać!

2022-04-06 13:13

Chociaż ma dość krótką historię, już stał się jednym z ulubionych wydarzeń szczecińskich biegaczy. Szczeciński Bieg Nocny powraca w tym roku z nową datą oraz nową lokalizacją. Będzie to już trzecia odsłona nocnego biegania po Szczecinie. W poprzednich latach zawodnicy mierzyli się jesienią na bulwarach, a w tym roku impreza odbędzie się wiosną i to w samym centrum miasta.

Wiosenna edycja 3. Szczecińskiego Biegu Nocnego odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja. Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse na 5 i 10 km, których trasy zostaną wytyczone przez ścisłe centrum Szczecina. Biegacze wystartują spod szczecińskiego magistratu i w nocnej scenerii będą mogli podziwiać szczecińskie ikony architektury.

- Bez względu na to czy przebiegniemy 5 czy 10 kilometrów, możemy mieć pewność, że trasa będzie nas zaskakiwać na każdym kilometrze – informuje Celina Wołosz ze spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - To dzięki świetlnym aranżacjom i dopingom, które będą dodawały mocy zawodnikom.

To jednak nie koniec dobrych informacji. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka, która na życzenie zawodnika, za dodatkową opłatą, będzie można spersonalizować.

- Dzięki temu kibice z daleka zobaczą komu kibicować, a pozostali zawodnicy dobrze zapamiętają imię swojego rywala - dodaje Celina Wołosz.

Zawodnicy mogą już zgłaszać swój udział w biegu. Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem strony www.protiming24.pl.

Czytaj też: Miejskim rowerem na kąpielisko? Szczeciński radny pyta o nowe strefy BikeS. Jest odpowiedź!

Ceny pakietów zaczynają się od 75 zł. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka, którą na życzenie zawodnika (za dodatkową opłatą) będzie można spersonalizować. Możliwość personalizacji będzie dostępna tylko do końca kwietnia. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

W ramach opłaty startowej zawodnicy otrzymają pakiet startowy, zawierający:

  • numer startowy + chip do pomiaru czasu + 4 agrafki,
  • medal zaprojektowany dla Biegu Nocnego,
  • gadżet biegowy,
  • obecność profesjonalnego fotografa na trasie Biegu, atrakcyjną trasę po głównych ulicach miasta, atrakcje świetlne na trasie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Czytaj też: Nowe rondo na szczecińskim Międzyodrzu nabiera kształtów. Uwagę przykuwa jeden ważny szczegół [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Lubisz biegać?
Nowe rondo na szczecińskim Międzyodrzu nabiera kształtów. Uwagę przykuwa jeden ważny szczegół