Szczecin: Zasnął w dworcowej poczekalni i stracił telefon. Na pomoc ruszyły dwie funkcjonariuszki SOK

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Szczecin: Zasnął w dworcowej poczekalni i stracił telefon. Na pomoc ruszyły dwie funkcjonariuszki SOK

Szczecin: Zasnął w dworcowej poczekalni i stracił telefon. Na pomoc ruszyły dwie funkcjonariuszki SOK

2021-11-26 21:02

Podczas podróży trzeba wykazać się szczególną ostrożnością i czujnością. Przekonał się o tym mężczyzna, który uciął sobie krótką drzemkę w poczekalni na szczecińskim dworcu. Gdy się obudził, zorientował się, że skradziono mu telefon. Na pomoc poszkodowanemu mężczyźnie ruszyły funkcjonariuszki Straży Ochrony Kolei.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na dworcu Szczecin Główny. Funkcjonariuszki SOK, podczas patrolu w holu szczecińskiego dworca, zostały powiadomione przez podróżnego, że został okradziony. Jak tłumaczył poszkodowany mężczyzna, był to telefon o wartości około 900 złotych. Jego zdaniem, do kradzieży doszło najprawdopodobniej w momencie, gdy zasnął na ławce w dworcowej poczekalni.

Czytaj też: Szczecin: Handlowała akcesoriami do telefonów. Okazało się, że to podróbki

Funkcjonariuszki niezwłocznie sprawdziły zapis z monitoringu dworca, by ustalić okoliczności zdarzenia. Mundurowe zidentyfikowały sprawcę kradzieży oraz ustaliły, że mężczyzna nadal przebywa na terenie dworca.

Złodziej został zatrzymany, a następnie przekazany policjantom z komisariatu Szczecin Śródmieście, którzy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Czytaj też: Bankomat wyświetlił komunikat: "Zabierz swoje pieniądze". Obok przechodził Ukrainiec…

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Ten widok wkrótce przejdzie do historii. "Torowa rewolucja" rusza na Pomorzanach i w centrum Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany