Szczecin: Zaginęła 37-latka. Dzień później znaleziono ją martwą. Internauci zbierają pieniądze dla jej 3-miesięcznego synka

Pani Olga osierociła 3-miesięcznego synka
Autor: archiwum prywatne

W Internecie trwa zbiórka pieniędzy na rzecz 3-miesięcznego chłopca, który stracił swoją mamę w tragicznych okolicznościach. W miniony wtorek 37-letnia pani Olga wyszła z domu i przepadła bez wieści. W środę odnaleziono jej ciało w jeziorze Rusałka w Parku Kasprowicza.

Pani Olga wyszła z domu przy ulicy Słowackiego wczesnym rankiem, nie zabierając ze sobą dokumentów i telefonu. Po urodzeniu synka kobieta cierpiała na depresję poporodową. Policja rozpoczęła intensywne poszukiwania, w którą zaangażowali się również mieszkańcy Szczecina. Finał okazał się niestety tragiczny. Następnego dnia odnaleziono jej ciało nieopodal domu, w jeziorze Rusałka w Parku Kasprowicza.

Tragiczna historia wstrząsnęła mieszkańcami miasta. Po śmierci kobiety, na portalu zrzutka.pl zorganizowano zbiórkę pieniędzy na rzecz 3-miesięcznego dziecka i jego taty. Mały Kazik został sam z tatą i teraz oboje muszą nauczyć się żyć w nowych, trudnych okolicznościach. Do chwili obecnej akcję wsparło ponad 600 osób, a na konto wpłynęło ponad 38 tysięcy złotych.

Ewakuacja w centrum Szczecina. Saperzy usuwali bombę z czasów II wojny światowej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE