Nóż

i

Autor: naturfreund_pics / CC0 / pixabay.com

Szczecin: 44-latka zabiła konkubenta, wbijając mu nóż prosto w SERCE! "Wstrząs krwotoczny"

2020-12-01 22:31

Wyszedł z domu, chociaż ona nie chciała. Gdy wrócił nad ranem, chwyciła za nóż i ugodziła go prosto w klatkę piersiową. Kobieta, która zabiła swojego konkubenta, wkrótce stanie przed sądem.

Do dramatycznych scen doszło w nocy z 9 na 10 stycznia 2020 roku w jednym z mieszkań przy ul. Żupańskiego na szczecińskim Niebuszewie. Mężczyzna wspólnie ze swoim kolegą spożywał alkohol. Nad ranem, wbrew woli swojej partnerki wyszedł z mieszkania. Po powrocie doszło między nimi do sprzeczki. Nagle kobieta wzięła do ręki nóź i ugodziła nim swojego partnera w klatkę piersiową.

- W wyniku przedmiotowego zdarzenia pokrzywdzony doznał m.in. uszkodzenia płuca lewego i serca, co spowodowało wstrząs krwotoczny i skutkowało jego zgonem - informuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

44-latka została zatrzymana i trafiła do aresztu. Przyznała się do popełnionego czynu. Jak się okazało, była już kilkukrotnie karana.

Do sądu trafił już akt oskarżenia. Kobieta wkrótce odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Za popełnienie zbrodni zabójstwa grozi jej kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności, albo kara dożywotniego więzienia.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać KARA ŚMIERCI?
Tak będzie wyglądał pomnik Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany