Pociąg Polregio

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Szczecin: Ta wiadomość ucieszy pasażerów. Pociągiem z sieciówką przez cały 2022 rok!

2021-12-30 21:35

To bardzo ważna i jednocześnie bardzo dobra wiadomość dla pasażerów komunikacji miejskiej, którzy korzystają z możliwości podróżowania pociągiem Polregio w granicach Szczecina z biletami okresowymi ZDiTM. W ten sposób będzie można podróżować nadal, czyli przez cały 2022 rok.

Miasto po raz kolejny przedłużyło umowę z przewoźnikiem. Oznacza to dodatkową, wygodną opcję poruszania się alternatywnym środkiem transportu w granicach administracyjnych Szczecina. Pasażerowie komunikacji miejskiej, posiadający bilety okresowe ZDiTM, będą mogli nadal podróżować pociągami Polregio kursującymi do i ze Szczecina Głównego, w granicach administracyjnych Szczecina, między stacjami: Szczecin Główny, Szczecin Port Centralny, Szczecin Zdroje, Szczecin Dąbie, Szczecin Zdunowo, Szczecin Załom, Szczecin Podjuchy, Szczecin Gumieńce.

Czytaj też: Szczecin miał swój własny dworzec w Berlinie. Poznaj historię Stettiner Bahnhof!

To rozwiązanie okazuje się bardzo pomocne, w sytuacji, gdy na trasach między prawo- i lewobrzeżną częścią Szczecina dojdzie do utrudnień z powodu robót drogowych, wypadku czy awarii w komunikacji miejskiej. Zamiast stać w korkach lub czekać na opóźniony tramwaj lub autobus, można dosłownie w kilkanaście minut dostać się na drugi koniec miasta.

Bilety będą honorowane do 31 grudnia 2022 roku. W pociągach honorowane będą także wszystkie ulgi i zwolnienia, z których korzystają pasażerowie komunikacji miejskiej w Szczecinie co oznacza, że np. dzieci uprawnione do darmowych przejazdów w komunikacji miejskiej mogą również bez biletu jechać pociągiem.

Czytaj też: Tak się jeździ zimą w Szczecinie. "Ale urwał" ma godnego następcę? [WIDEO]

Sonda
Czy lubisz podróżować pociągami?
To był ważny węzeł komunikacyjny. Tyle zostało z Dworca Szczecińskiego w Berlinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany