Szczecin: Swój pośpiech mógł przypłacić ŻYCIEM! "Gdyby koleś się potknął..." [WIDEO]

Szczecin Zdroje: O krok od tragedii
Autor: YouTube / kadr z filmu

Ten trwający niespełna minutę film może być przestrogą dla wielu osób, które spiesząc się, ryzykują własnym zdrowiem i życiem - dokładnie tak jak jego główny bohater, który omal nie zginął pod kołami pociągu.

Przechodzenie przez tory kolejowe w niedozwolonych miejscach to zjawisko niestety dość powszechne i dotyczy zarówno mniej uczęszczanych linii, jak i głównych magistral, gdzie pociągi kursują z dużą częstotliwością i osiągają duże prędkości. Tak jest m.in. w okolicach stacji Szczecin Zdroje, gdzie poruszają się zarówno pociągi regionalne, jak i dalekobieżne.

To właśnie tam doszło do niebezpiecznego incydentu, który uwiecznił na filmie jeden z internautów. Na nagraniu widać mężczyznę, który przechodzi przez tory dosłownie chwilę przed nadjeżdżającym pociągiem.

"Gdyby koleś się potknął, to tego filmu by tu nie było..." - czytamy w opisie filmu. I rzeczywiście coś w tym jest. Gdyby (odpukać!) doszło do tragedii, film z całą pewnością nie trafiłby na YouTube. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, jednak następnym razem bohater filmu lub jego naśladowca może nie mieć już tyle szczęścia...

Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!