Szczecin: Spore utrudnienia dla pasażerów. Autobusy nie dojadą na Krzekowo

2021-03-04 8:32 gk
Autobus 75 Szczecin
Autor: Grzegorz Kluczyński

Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą przygotować się na spore utrudnienia. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ul. Szafera i zamknięciem jej dla komunikacji miejskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Romera do skrzyżowania z ul. Szeroką i Modrą, od czwartku, 4 marca do odwołania autobusy linii 75 i 521 będą kursowały na skróconej trasie.

Trasy autobusów linii 75 i nocnej 521 zostaną skrócone do przystanku Romera. Kursy na trasie Romera - Krzekowo zostaną zawieszone.

Zobacz też: Szczecin: Strażnicy miejscy musieli "aresztować"... ŁABĘDZIA! [ZDJECIA]

- Autobusy będą zawracać przez plac budowy na Rondzie Błękitnej Armii, a przejazd będzie wykonywany bez pasażerów - mówi Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. - Przystanki: Krzekowo i Krzekowo Kościół dla linii 75 i 521 zostają zawieszone do odwołania.

W dni powszednie, soboty i dni świąteczne kursy będą odbywały się na skróconej trasie z zachowaniem dotychczasowych godzin odjazdów z przystanków.

Ruszyła przebudowa torowisk w centrum Szczecina. Ulica Matejki zamknięta
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE