Przy Netto Arenie powstanie lodowisko

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Przy Netto Arenie powstanie lodowisko

Szczecin: Przy Netto Arenie powstanie lodowisko. Prace ruszą lada dzień

2021-11-04 7:28

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Wkrótce w Szczecinie rozpoczną działalność lodowiska. Jedno z nich pojawi się na placu przy hali Netto Arena. Prace związane z montażem ślizgawki rozpoczną się już w najbliższych dniach, a pierwsi miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli skorzystać z niej jeszcze w listopadzie.

Przed halą przy ul. Szafera powstaje wielki namiot. Będzie on zadaszeniem dla lodowiska, które zacznie tam funkcjonować już wkrótce i będzie dostępne dla mieszkańców Szczecina aż do wiosny.

- Lodowa tafla o powierzchni ponad 750 metrów kwadratowych zostanie otwarta pod koniec listopada - mówi Celina Wołosz ze spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Przy dźwiękach muzyki i w zimowej aurze jednocześnie będzie mogło korzystać z niej ponad 100 osób. Wielkie otwarcie lodowiska zaplanowano na 26 listopada. Ale nie tylko tego dnia będzie można wypatrywać niespodzianek i atrakcji. Na ślizgawce będą organizowane gry i zabawy dla całych rodzin.

Czytaj też: Szczecin: Spacerował po torach na moście. Mogło dojść do tragedii [WIDEO]

Lodowisko będzie otwarte 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-22:00, a w weekendy 10:00-22:00. Ślizgawka będzie wyposażona w wypożyczalnię łyżew, serwis oraz szatnie. Na terenie obiektu pojawią się również punkty gastronomiczne z ciepłymi napojami i drobnymi przekąskami. Ceny biletów będą wahać się od 12 (ulgowy) do 17 zł (normalny) za godzinę jazdy.

Lodowisko przy hali Netto Arena będzie czynne do 6 marca 2022 roku.

Czytaj też: Arek Kocik w nowym wcieleniu. Bohater "Królowych Życia" SZALEJE w teledysku!

Sonda
Umiesz jeździć na łyżwach?
Nowy mural w centrum Szczecina upamiętnia twórczość Stanisława Lema
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany