Szczecin: Ogromny dźwig runął na ziemię! Dramatyczne chwile w przystani

2021-10-23 18:30
Szczecin. Dźwig przerwócił się w przystani AZS
Autor: Domin Szczecin. Dźwig przerwócił się w przystani AZS

Szczecin. Dramatyczne popołudnie w marinie znajdujące się w Dąbiu. Około 30-metrowy dźwig wywrócił się podczas wyciągania łodzi z wody. Operator maszyny wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejscu prowadzone są działania.

Szczecin. Dźwig przewrócił się na przystani żeglarskiej. Do zdarzenia doszło w sobotę (23 października) rano około godz. 9.00 w marinie znajdującej się w szczecińskim Dąbiu. Dźwig wyciągał z wody jedną z łodzi na terenie przystani AZS. Wedle informacji lokalnych mediów, 30-letni operator maszyny wyszedł z niej o własnych siłach. - Mężczyzna został przewieziony do szpitala ze względu na podwyższone ciśnienie spowodowane sytuacją stresową - rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tego wypadku. Okoliczności zbada policja pod nadzorem prokuratora.

Zobacz koniecznie: Opole. Potrącił ciężarną kobietę z wózkiem. Straciła dziecko. Nowe fakty łamią serce

Szczecin. Dźwig przewrócił się w przystani AZS [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
W Szczecinie pojawiły się specjalne konstrukcje. Pomogą przetrwać zimę małym zwierzętom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE