Pawilony handlowe przy pl. Kościuszki

i

Autor: Google Street View

Szczecin: Nie chciała sprzedać mu wódki. Zaczął jej grozić i rozbił szybę!

2021-03-17 9:58

Praca w sklepie monopolowych nigdy nie należała do bezpiecznych, zwłaszcza gdy ma się do czynienia z pijanymi i agresywnymi klientami. Przekonała się o tym sprzedawczyni w sklepie przy placu Kościuszki w Szczecinie, która została brutalnie zaatakowała przez mężczynę, któremu odmówiła sprzedaży alkoholu. Policja poszukuje świadków nieprzyjemnego incydentu.

Do zdarzenia doszło 4 października 2020 roku, około godz. 18:50 w sklepie przy ul. Krzywoustego 58c, w rejonie placu Kościuszki w Szczecinie. Zgodnie z obowiązującym prawem, sprzedawczyni odmówiła sprzedaży alkoholu nietrzeźwemu klientowi. Kiedy mężczyzna spotkał się z odmową sprzedaży, stał się agresywny, zaczął kierować groźby karalne wobec kobiety. Dodatkowo, wychodząc ze sklepu, rozbił szybę oddzielającą obsługę od kupujących. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Zobacz też: Świnoujście: BMW wpadło do kanału. O włos od TRAGEDII! To miejsce jest owiane ZŁĄ SŁAWĄ [ZDJĘCIA]

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście poszukują świadków tego zdarzenia. Osoby, które w tym czasie były w sklepie lub jego okolicy i były świadkami incydentu, proszone są o kontakt z KP Szczecin-Śródmieście przy ul. Kaszubskiej 35, bądź pod numerem telefonu 47 78 12 322.

Zobacz też: Szczecin: Taksówkarz "zapomniał", kiedy się urodził. Co miał na sumieniu?

Sonda
No cóż, pora się przyznać
Naga kobieta na ulicach Świnoujścia
Nasi Partnerzy polecają