Wyprzedaż w AMW

i

Autor: AMW

Szczecin: Chcesz kupić kurtkę moro lub łódź policyjną? Wojsko ogłasza ostatnią wyprzedaż w tym roku! [ZDJĘCIA]

2020-10-21 11:53

To już ostatnia w tym roku szansa dla miłośników militariów, by wzbogacić swoją kolekcję o ciekawe eksponaty. Agencja Mienia Wojskowego w Szczecinie zaprasza do udziału w publicznym przetargu pisemnym na sprzedaż powojskowego sprzętu.

Wśród 96 pozycji przetargowych znajdziemy m.in. sprzęt elektroniczny, szlifierki stołowe i elektryczne, wiertarki stołowe, zbiorniki z tworzywa sztucznego o pojemności 2.000 litrów, taborety składane, kosiarki elektryczne i spalinowe, i wiele innych rzeczy.

- Atrakcją jest autobus sztabowy i cysterna paliwa na samochodzie STAR 266 oraz łódź HARPUN z silnikiem Merkury 115 - mówi Izabela Kaczmarska z działu ds. Marketingu i PR Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie. - Wśród nowości przetargowych można znaleźć pakiety zawierające: kurtki polowe wz. 93 z podpinką, ubrania technika lotniczego, szalokominiarki, torby na wyposażenie, torby brezentowe oraz rękawice żołnierskie koloru czarnego.

Otwarcie ofert nastąpi 5 listopada br. (czwartek) o godz. 12.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Szczecinie, ul. Potulicka 2. Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przedmiotów i samego przetargu można znaleźć na stronie internetowej Agencji Mienia Wojskowego.

Czy sprawdziłbyś się w pracy w wojsku? Pytania mogą zaskoczyć!

Pytanie 1 z 20
Sądami wojskowymi są:
Lubuskie: SZALEŃCZY pościg za poszukiwanym mężczyzną! Wszystko nagrały kamery