Twitter

i

Autor: Thomas Ulrich / CC0 / pixabay.com

Szczecin: Bardzo OSTRE słowa radnej PiS na Twitterze. "Wstrętne stare baby"

2020-12-14 19:15

Kiedyś "radna niezależna", dziś szefowa klubu PiS w zachodniopomorskim sejmiku, znana jest z "ciętego języka". Małgorzata Jacyna-Witt niejednokrotnie w ostrych słowach komentowała rzeczywistość, budząc wiele kontrowersji, jednak swoim ostatnim wpisem na Twitterze wywołała prawdziwą burzę.

Radna zebrała kilka zdjęć profilowych z mediów społecznościowych, wszystkie opatrzone symbolem Strajku Kobiet, wraz z nazwiskami ich właścicielek, skleiła w jedną całość i opublikowała na Twitterze z opisem, który aż roi się od obelg pod adresem protestujących:

"Wstrętne stare baby od lajkowania strajków z błyskawicami. Tak samo brzydkie. Bezrefleksyjne, bezmyślne, wulgarne, aroganckie, chamskie. Były urzędniczkami, nauczycielkami, kierowniczkami mięsnych sklepów. Miały iluzoryczną władzę. Internet traktują jak magiel"

- czytamy we wpisie.

Oburzeni słowami radnej internauci, zareagowali niemalże natychmiast, komentując kontrowersyjny wpis, często również w dość ostrym tonie:

  • "Ej ty piękna i młoda, ciemne okulary nie zasłonią zmarszczek na całej gębie. Iluzoryczna to jest twoja obecna władza. Stracisz ją szybciej niż ci się wydaje. Nudzi ci się, to jedź na wioski i biednym ludziom pomagaj a nie pieprz głupot na TT."
  • "Odezwała się piękna, młoda i mądra"
  • "Droga Pani, to co Pani pisze w psychologii nazywa się: PROJEKCJA"

Tych, którzy najbardziej dosadnie komentowali wpis, radna postanowiła zablokować. To akurat w przypadku Małgorzaty Jacyny-Witt dość znana praktyka. Osoby, które dostały "bana" na Facebooku lub Twitterze z powodu niepochlebnych komentarzy, można już liczyć w setkach.

  • "Owszem. Jesteś stara brzydka i wulgarna. A w dodatku nikomu niepotrzebna. Mnie też. I dlatego dostajesz bana"
  • "Wypad! Za fejktchórzowskie konto. Albo po nazwisko, albo do śmieci"

- w taki sposób radna pożegnała się z niektórymi komentującymi.

Czytaj też: Szczecin: Rzuciła się z BUTELKĄ na inne kobiety. Mieszkańcy pomogli odnaleźć napastniczkę

Sonda
Czy Małgorzata Jacyna-Witt przesadziła?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl. Zagłosuj na Szczecin!

Szczecin gotowy na Boże Narodzenie. Iluminacje rozświetliły miasto
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany