Szczecin. 17 osób trafiło przez niego do szpitala. 19-latek wyjdzie z więzienia jako dorosły mężczyzna

i

Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Sąd Apelacyjny w Szczecinie wydał wyrok ws. Aleksandra N. przez dopalacze, które sprzedawał w Trzebiatowie, 17 osób trafiło do szpitala

Szczecin. 17 osób trafiło przez niego do szpitala. 19-latek wyjdzie z więzienia jako dorosły mężczyzna

2020-12-23 20:08

Sąd Apelacyjny w Szczecinie wydał w środę wyrok w sprawie 19-latka, przez którego 17 osób trafiło do szpitala. Aleksander N. sprzedawał w Trzebiatowie w województwie zachodnio-pomorskim dopalacze, które oferował innym młodym ludziom. W czerwcu 2018 r. do szpitali w Gryficach, Kołobrzegu, Koszalinie i Szczecinie trafiło łącznie 17 osób, które kupowały nielegalne substancje od 19-latka.

Jak informuje TVN24, Sąd Apelacyjny w Szczecinie wydał wyrok w sprawie 19-latka, przez którego 17 osób trafiło do szpitala. Aleksander N. handlował dopalaczami w Trzebiatowie w województwie zachodnio-pomorskim, które sprzedawał młodym mieszkańcom miasta.

Czytaj też: Zachodniopomorskie: Ruszają szczepienia na COVID-19. W tych szpitalach będzie można się zaszczepić

W czerwcu 2018 r. do szpitali w Gryficach, Kołobrzegu, Koszalinie i Szczecinie trafiło łącznie 17 osób, które zażyły tę samą, nielegalną substancję. Wszystkie miały te same objawy, tj. duszności, uczucie dławienia i pragnienia, wymioty i objawy psychozy. Niektóre z 17 hospitalizowanych osób wyginały się w dziwny, nienaturalny sposób, a do tego miały zaburzoną świadomość.

Czytaj też: Ratował życie innych, teraz leży pod respiratorem. Potrzebne osocze dla ratownika ze Szczecina

Jak informuje TVN24, 19-latek skazany przez Sąd Apelacyjny w Szczecinie przeprosił za to, co zrobił, choć przyznał się do podania dopalaczy tylko 3 osobom. Tym zeznaniom nie dał jednak wiary sędzia i skazał go na 5 lat więzienia. Już w marcu tego roku prokuratura wnioskowała o jeszcze wyższy wyrok, więc być może zarówno ona, jak i obrona nastolatka z Trzebiatowa odwołają się od wyroku.

Szpital tymczasowy na Pomorzanach

Boski seks u Rydzyka! To nie żart. Olbrzymie zainteresowanie, korzystna cena

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Nasi Partnerzy polecają