Świnoujście.  Dramat przed prokuraturą. Nie żyje kobieta ugodzona nożem. Napastnik podciął sobie nadgarstki

i

Autor: DOMIN / sUPER EXPRESS Świnoujście. Dramat przed prokuraturą. Nie żyje kobieta ugodzona nożem. Napastnik podciął sobie nadgarstki

Zabójstwo w Świnoujściu. Dźgał ją bez opamiętania. Synek patrzył! "To moja mama"

2022-05-18 5:30

Dramatyczne sceny rozegrały się we wtorek, 17 maja, w Świnoujściu. Mateusz S. przed budynkiem prokuratury rzucił się z nożem na swoją byłą partnerkę. Wszystkiemu przyglądał się ich mały syn. "To moja mama", mówił zrozpaczony chłopiec. Dziecko prawdopodobnie było w szoku. Chłopiec mógł widzieć, co spotkało jego mamę. Znamy przerażające szczegóły tej zbrodni.

Takiego dramatycznego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Pani Natalia S. jechała na przesłuchanie toczącego się postępowania w prokuraturze. Dotyczyło ono relacji między nią, a byłym konkubentem, Mateuszem N. Około godziny 15, we wtorek 17 maja, kobieta rowerem przyjechała pod budynek Prokuratury Rejonowej przy ulicy Słowackiego.

- Ni z gruszki ni  z pietruszki, ja patrzę, ona przyjechała. Tylko małemu "Cześć" powiedziała i on od razu skoczył. Ja nawet nie wiem, skąd on wziął ten nóż - mówi zrozpaczona babcia chłopca.

- To moja mama - mówił chłopiec.

Mateusz N. rzucił się z nożem na swoją byłą partnerkę, 44-letnią Natalię. Dźgał kobietę bez opamiętania, na oczach ich syna, później sam próbował podciąć sobie nadgarstek.

Czytaj także: Świnoujście. Nie żyje kobieta ugodzona nożem. Dramat rozegrał się na oczach dziecka!

Niestety kobieta nie przeżyła ataku. Na miejscu była także matka konkubenta, która już po całym zdarzeniu powiedziała: "Syn był na skraju wytrzymałości psychicznej ze względu na przebieg toczącej się niesprawiedliwej sprawy pomiędzy nim a ofiarą".

Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Krwawy Tulipan mordował kobiety. Wstrząsająca opinia biegłych
Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Nasi Partnerzy polecają