Świnoujście.  Dramat przed prokuraturą. Nie żyje kobieta ugodzona nożem. Napastnik podciął sobie nadgarstki

i

Autor: DOMIN / sUPER EXPRESS Świnoujście. Dramat przed prokuraturą. Nie żyje kobieta ugodzona nożem. Napastnik podciął sobie nadgarstki

Świnoujście. Nie żyje kobieta ugodzona nożem. Dramat rozegrał się na oczach dziecka!

2022-05-17 18:50

Dramatyczne sceny w Świnoujściu. Napastnik rzucił się na kobietę z nożem i zadał jej kilka ciosów, a potem pociął sobie nadgarstek. Ofiarą tej szaleńczej napaści padła nauczycielka z Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Zaatakował ją konkubent przed wejściem do prokuratury.

Szaleńczy atak nożownika przed prokuraturą. Nie żyje nauczycielka Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu

Dramatyczne sceny rozegrały się w biały dzień i to przed budynkiem Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu. Do napaści nożownika doszło około godziny 15. 44-letnia nauczycielka miała składać zeznania w sprawie dotyczącej jej relacji z konkubentem. 36-letni Mateusz N., nie dostał zgody na udział w tym przesłuchaniu. Gdy kobieta podjechała pod prokuraturę rowerem, wpadł w szał i rzucił się na kobietę i zadał jej 7 ciosów nożem.

Czytaj także: Kamil Żyła poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania! To on miał zabić dziennikarza TVN

Wszystko rozegrało się na oczach syna kobiety i jej konkubenta. Chłopiec widział, jak jego ojciec zadaje ciosy nożem raz po raz jego matce. Niestety, mimo błyskawicznej pomocy, kobieta nie przeżyła tego szaleńczego ataku. Na miejscu była także matka konkubenta, która już po całym zdarzeniu powiedziała: "Syn był na skraju wytrzymałości psychicznej ze względu na przebieg toczącej się niesprawiedliwej sprawy pomiędzy nim a ofiarą".

- Prokuratura Okręgowa w Szczecinie prowadzi czynności procesowe mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przebieg tego zdarzeniainformowała wcześniej PAP rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka.

Tuż po ataku mężczyzna pociął sobie nadgarstek. Został zatrzymany przez policję. W kajdankach, trafił do karetki.

Krwawy Tulipan mordował kobiety. Wstrząsająca opinia biegłych
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany