Częstochowa. Prokuratura złożyła zażalenie na decyzję sądu w sprawie policjanta oskarżonego o gwałt

i

Autor: mat. policji

Świnoujście: Dwulatka zamknęła babcię na balkonie i zaczęła bawić się lekami. Mogło dojść do tragedii!

2021-05-18 14:18

Ta dość niecodzienna sytuacja, do której doszło kilka dni temu w Świnoujściu, mogła mieć tragiczne skutki. Dwuletnia dziewczynka zatrzasnęła swoją babcię na balkonie. Na dodatek dziecko zaczęło bawić się należącymi do niej lekami, próbując je zjeść. Na szczęście pomoc przyszła w porę i wszystko skończyło się szczęśliwie.

Nietypowe zgłoszenie otrzymał w piątkowy poranek oficer dyżurny ze świnoujskiej komendy. Jeden z przypadkowych przechodniów zauważył kobietę zamkniętą na balkonie, wzywającą pomocy.

Jak się okazało, kobieta została uwięziona na balkonie przez swoją dwuletnią wnuczkę. Nie miała ze sobą telefonu, aby zadzwonić po pomoc. Na domiar złego, znajdująca się w środku mieszkania dwulatka zaczęła bawić się lekami swojej babci. Istniało więc realne zagrożenie, że dziecko może połknąć tabletki.

Zobacz też: Dzik znalazł się w śmiertelnej pułapce. Policjanci z Łobza złapali kłusownika

Po przybyciu na miejsce interwencji, policjanci uzyskali informacje, że drzwi do mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze są podwójne i zamknięte na klucz od wewnątrz. Sytuacja była więc bardzo poważna. Ze względu na realne zagrożenie życia i zdrowia dwulatki, funkcjonariusze poprosili o pomoc strażaków. Za pomocą podstawionej drabiny policjanci dostali się na balkon mieszkania i wyważyli drzwi, dzięki czemu można było wejść do mieszkania.

Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, dzięki reakcji ze strony przechodnia, który nie pozostał obojętny na los kobiety uwięzionej na balkonie przez własną wnuczkę.

Zobacz też: Są pieniądze na leczenie 12-letniego Wiktora ze Szczecina! Udało się zebrać 9,5 miliona!

Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Interweniowała policja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany