Strumiany: Tragedia na "Chociwelce". Motocyklista zderzył się z ciężarówką

Motocykl
Autor: christels / CC0 / pixabay.com

Śmiertelny wypadek pod Stargardem. Nie żyje 33-letni motocyklista, który zderzył się z samochodem ciężarowym na "Chociwelce". Wypadek spowodował poważne utrudnienia, które trwały kilka godzin.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek późnym popołudniem na drodze wojewódzkiej nr 142, czyli popularnej "Chociwelce". W okolicach zjazdu na Strumiany, z niewiadomych przyczyn motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej, ratowników medycznych, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety 33-letni motocyklista nie przeżył wypadku.

Kierowcy przez kilka godzin musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Na "Chociwelce" tworzył się długi korek. Droga była zablokowana w obu kierunkach do późnego wieczora.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był kierowca ciężarówki, który podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście.

Zobacz też: IKEA w Szczecinie coraz bliżej. Czy to wyraźny ZNAK, że otwarcie już wkrótce? [ZDJĘCIA]

Znowu za szybko. 229 km/h po „esce”!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE