Sklepy otwartę w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Gdzie zrobić pilne zakupy w Szczecinie?

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Sklepy otwartę w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Gdzie zrobić pilne zakupy w Szczecinie?

Sklepy otwartę w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Gdzie zrobić pilne zakupy w Szczecinie?

2021-12-22 11:04

Zazwyczaj przygotowania do świąt trwają nawet kilka tygodni. Jednak często zdarza się, że przypominamy sobie o czymś dosłownie w ostatniej chwili. Może zdarzyć się bowiem, że zabraknie nam ostatniego składnika do świątecznej sałatki lub ciasta. Również czasem dopiero w święta okazuje się, że o czymś zapomnieliśmy. Gdzie można uzupełnić zapasy w lodówce w okresie Bożego Narodzenia, gdy większość sklepów będzie zamknięta?

W piątek, 24 grudnia, większość sklepów będzie czynna do godziny 13:00 lub 14:00, dlatego ostatnie przedświąteczne zakupy możemy zrobić jeszcze przed południem. Po południu większość sklepów będzie zamknięta, z niewielkimi wyjątkami, m.in. w postaci małych sklepów osiedlowych lub stacji benzynowych.

W tym roku Boże Narodzenie przypada w weekend. 25 i 26 grudnia, zdecydowana większość sklepów będzie zamknięta. Na pewno nie zrobimy zakupów w takich centrach handlowych jak Galaxy, Galeria Kaskada, Atrium Molo czy Turzyn. W tych dniach nieczynna będzie również większość małych osiedlowych sklepików, dlatego gdy czegoś nam zabraknie, będziemy musieli szukać nielicznych otwartych sklepów, np. sieci Żabka.

Czytaj też: To będą święta na bogato! Mieszkaniec Szczecina dostanie spory zastrzyk gotówki

Drobne zakupy (np. napoje, alkohol lub drobne przekąski) będzie można zrobić na stacjach benzynowych.

W poniedziałek, 27 grudnia sytuacja wróci do normy. Tego dnia w wielu sklepach rozpoczną się również tradycyjne zimowe wyprzedaże.

Czytaj też: Arek Kocik o kobietach, "Królowych Życia", Szczecinie... i nie tylko! Zobacz rozmowę z "Megakotem"! [WIDEO]

Sonda
Czy wydasz więcej na święta niż rok temu?
Iluminacje świąteczne w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE