Rzucił się z nożem na współlokatora. Tragedia w Szczecinie znajdzie finał w sądzie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Rzucił się z nożem na współlokatora. Tragedia w Szczecinie znajdzie finał w sądzie

Dramat w wynajmowanym mieszkaniu

Rzucił się z nożem na współlokatora. Tragedia w Szczecinie znajdzie finał w sądzie

2022-08-04 11:34

Wynajmowali pokoje w jednym mieszkaniu. Pewnego dnia doszło do tragedii. Mężczyzna wtargnął do pokoju współlokatora. W ręku trzymał nóż. Doszło do szarpaniny, padły ciosy. Niestety finał okazał się tragiczny. Poszkodowany mężczyzna zmarł. 25-letni napastnik wkrótce odpowie przed sądem. W więzieniu może spędzić resztę swojego życia.

Prokuratora Rejonowa Szczecin-Śródmieście zakończyła śledztwo w sprawie dramatycznych zdarzeń, do których doszło 7 listopada 2021 roku w jednym z mieszkań w Szczecinie, w którym dwaj mężczyźni wynajmowali pokoje.

- Tego dnia podejrzany wtargnął do pokoju pokrzywdzonego, a następnie ugodził go trzymanym w dłoni nożem - tłumaczy prok. Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której podejrzany zadał pokrzywdzonemu kolejne dwa ciosy.

Czytaj też: Skutki seksu przy armatach w Świnoujściu. "To jeszcze nie koniec"

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, jednak pomimo udzielonej pomocy, ratownikom medycznym nie udało się uratować mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon na skutek poniesionych obrażeń.

Napastnik został zatrzymany i trafił do aresztu. 25-latek nie przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Do sądu trafił już akt oskarżenia. Za zabójstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego więzienia.

Czytaj też: Barokowy dzwon odzyskał serce. Przełomowe odkrycie pod Kołbaskowem

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Podpaliła męża tyrana. Odpowie przed sądem za zabójstwo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany