Test na inteligencję

i

Autor: geralt / pixabay.com Test na inteligencję. Sprawdź, czy jesteś bystry!

Sprawdź!

QUIZ. Tylko 2% Polaków umie to rozwiązać. Sprawdź, czy jesteś bystry, a może jedynie ci się wydaje

2023-09-21 15:44

Myślisz, że jesteś bystry? Sprawdź swoją inteligencję w naszym quizie. Czy wiesz, że aby dostać się do Mensy, która zrzesza najinteligentniejszych ludzi świata, trzeba mieć IQ na poziomie minimum 130? Takie osoby stanowią tylko 2% społeczeństwa. Jesteś wśród nich? Zobacz, jak poradzisz sobie w naszym quizie na inteligencję. Jeśli uzbierasz w nim choć 5/10 możesz spróbować swoich sił w innych, jeszcze trudniejszych testach i postarać się o przyjęcie do Mensy.

Test na inteligencję. Sprawdź swoje IQ

Testy na inteligencję wymagają logicznego myślenia, wyłapywania zależności i skojarzeń. Tylko 2% społeczeństwa umie je rozwiązać na takim poziomie, by zostać członkiem Mensy, która zrzesza najinteligentniejszych ludzi świata. Chcesz wiedzieć, czy jesteś wśród nich? Dla osób, które chcą sprawdzić swoją inteligencję przygotowaliśmy quiz na bystrość umysłu. Jeśli jesteś dość inteligentny i uzbierasz co najmniej 5/10 punktów w naszym teście, możesz pomyśleć o przygotowaniach do innych, jeszcze trudniejszych zadań, które zbadają twoje IQ. Jeśli w oficjalnym teście uzyskasz IQ na poziomie 130 lub wyższym, wówczas możesz zostać przyjętym do Mensy. Tymczasem, sprawdź w naszym quizie poniżej, czy jesteś bystry, czy może tylko ci się tak wydaje.

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?

QUIZ o IQ. Test na inteligencję

Quizy to nasza codzienna zabawa, w której czytelnicy se.pl mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu różnych dziedzin. Niektóre pytania, choć wydają się proste, potrafią sprawić nie lada problem. Ale na tym właśnie polega zabawa w rozwiązywanie quizów! Ta forma rozrywki intelektualnej polega na wyborze poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie z kilku wariantów odpowiedzi. Trzeba wysilić szare komórki i nie dać się nabrać na podchwytliwe pytania! Wynik uzyskany w quizie może być powodem do dumy, albo może motywować do poszerzania swojej wiedzy w danym temacie i dalszej nauki.

Sprawdź swoją wiedzę i inteligencję w naszych innych quizach:

Nasi Partnerzy polecają