Word Szczecin

i

Autor: Grzegorz Piepke Word Szczecin

Prawo jazdy potrzebne. Najlepiej "na wczoraj"

2016-05-26 11:10

Młodym szczecinianom włączył się  "instynkt kierowcy". Zbliża się okres wakacji, więc większość z nich chce mieć prawo jazdy.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie przeżywa prawdziwe oblężenie. Młodzi szczecinianie chcą jak najszybciej zrobić prawo jazdy. Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, Cezary Tkaczyk, tłumaczy że powodem są wakacje. Młodzi ludzie właśnie w tym okresie najczęściej podchodzą do egzaminów, i najczęściej je oblewają. Stare dobre przysłowie mówi "Gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy" - i w tym przypadku to się sprawdza. 

Większość młodych ludzi robi prawo jazdy na motocykle, czyli oblegana jest kat.A. Warto również zauważyć że coraz częściej do egzaminów podchodzą kobiety, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że w ich przypadku oblegana jest kat. D - czyli autobusy.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie jest przygotowany na tak wielu chętnych po "prawko" , zatrudnił nawet nowych instruktorów.

Przeczytaj również: Inteligentna sygnalizacja nie zdała pierwszego egzaminu. Gigantyczne korki i wściekli kierowcy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają