Policjanci z Mierzyna oddali krew dla kolegi

i

Autor: mat. policji

Policjant ze Szczecina miał poważny WYPADEK. Koledzy z Mierzyna oddali mu coś CENNEGO!

2020-12-24 20:28

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie oddali krew dla potrzebującego kolegi. Odpowiedzieli tym samym na apel o wsparcie dla Pawła i oddali mu cząstkę siebie. Kilka dni temu policjant uległ poważnemu wypadkowi i przebywa w szpitalu.

O tym, jak bardzo potrzebna jest krew, policjantów przekonywać nie trzeba. Mając na co dzień do czynienia z osobami potrzebującymi pomocy, regularnie oddają krew, wspierając osoby chore – dzieci, uczestników wypadków, a także funkcjonariuszy.

Dlatego, gdy tylko zobaczyli apel środowiska policyjnego z informacją, że pilnie potrzebna jest krew dla kolegi z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, który uległ poważnemu wypadkowi, wiedzieli, że zbiórka nie może się odbyć bez ich udziału i ruszyli z pomocą.

Zobacz też: PRZERAŻAJĄCE statystyki zgonów w Zachodniopomorskiem. Ludzie MASOWO umierają!

Przypomnijmy, do dramatycznych chwil doszło 14 grudnia podczas ćwiczeń. Jeden z policjantów spadł z dużej wysokości i uderzył głową o ziemię. W ciężkim stanie trafił do szpitala. W mediach społecznościowych policjanci zorganizowali zbiórkę krwi dla swojego kolegi.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Szczecin gotowy na Boże Narodzenie. Iluminacje rozświetliły miasto