Policjanci z Gryfina skontrolowali jedno skrzyżowanie. Tylu wykroczeń się nie spodziewali!

i

Autor: mat. policji Akcja policji w Pniewie pod Gryfinem

Policjanci z Gryfina skontrolowali jedno skrzyżowanie. Tylu wykroczeń się nie spodziewali!

2022-04-15 14:21

W niespełna cztery godziny policyjny dron zarejestrował aż 26 wykroczeń. To efekt działań policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i gryfińskiej drogówki. Wspólna akcja pod nazwą "Nieustąpienie Pierwszeństwa Przejazdu" z wykorzystaniem drona, odbywała się na jednym z niebezpiecznych skrzyżowań w rejonie Gryfina.

Policjanci gryfińskiej drogówki wraz z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie po raz kolejny współpracowali na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu gryfińskiego. Tym razem policyjny dron obserwował zachowania kierujących na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 31 z drogą wojewódzką numer 121 w miejscowości Pniewo.

Czytaj też: Zdemolował parking i skosił słup na węźle Głębokie! Szaleńca za kierownicą uchwyciły kamery [WIDEO]

W trakcie prowadzonych działań, w niespełna 4 godziny, dron zarejestrował aż 26 wykroczeń związanych z niestosowaniem się do znaku B-20 "Stop". Policjanci dodatkowo zatrzymali 2 dowody rejestracyjne. Ponadto w jednym przypadku okazało się, że 41 letni kierujący pojazdem marki VW posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, natomiast pojazd nie ma aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Policjanci zapowiadają, że takich akcji na terenie powiatu gryfińskiego będzie więcej.

Czytaj też: Koszmarny wypadek na DK3 pod Wolinem. Nie żyje młody mężczyzna [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!