Koszmarny wypadek na DK3 pod Wolinem. Nie żyje młody mężczyzna

i

Autor: Domin Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo w Płocinie

Koszmarny wypadek na DK3 pod Wolinem. Nie żyje młody mężczyzna [ZDJĘCIA]

Nie żyje młody mężczyzna, drugi uczestnik wypadku trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Na drodze krajowej nr 3 w Płocinie (woj. zachodniopomorskie) czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga została całkowicie zablokowana.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek, 14 kwietnia, krótko po godz. 8:00. W miejscowości Płocin pod Wolinem, na drodze krajowej nr 3 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych: Opel Astra i Toyota Yaris.

Na miejsce przyjechała policja, kilka zastępów straży pożarnej, w tym również OSP z Wolina, Dargobądza i Międzyzdrojów, pogotowie ratunkowe i śmigłowiec LPR. Droga została całkowicie zablokowana. Kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Czytaj też: Chciał się wyspać... i utknął w pojemniku na papier! Niecodzienna akcja kołobrzeskich strażników miejskich [ZDJĘCIA]

Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Młody mężczyzna, który siedział za kierownicą toyoty, poniósł śmierć na miejscu. Kierowca opla został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Okoliczności wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratury.

Czytaj też: Wyciekał płyn, sypał się piach. Niesprawna i przeładowana wywrotka w Dołujach

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Śmiertelny wypadek na DK 3