Piknik Pasji

i

Autor: mat. organizatora

Szczecin: Pokaż swoje pasje i osiągnięcia! Zgłoś się do Pikniku Pasji

2021-05-28 14:30

Piknik Pasji to nie tylko czas do wspólnego świętowania, ale również doskonałe miejsce do zaprezentowania swoich dotychczasowych osiągnięć oraz działań organizacji działających w III sektorze. Już teraz można wysłać zgłoszenie i wziąć udział w jednym, wybranym przez siebie Pikniku. Pierwszy z nich odbędzie się już 20 czerwca, następnie - tydzień później 27 czerwca, a kolejny - 5 września.

XIV Tydzień Inicjatyw Pozarządowych rozpocznie się XIX edycją spotkań szczecińskich organizacji pozarządowych POD PLATANAMI online. Na stronie www.platany.org powstaje unikalna baza NGO, która umożliwi m.in.: łatwiejsze nawiązywanie nowej współpracy oraz wsparcie promocyjne dla przedstawicieli trzeciego sektora. Zgłoszenia są przyjmowane do 2 czerwca.

W tym roku na uczestników czekają warsztaty, szkolenia, ale także Pikniki Pasji, które odbędą się ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury oraz Północnej Izby Gospodarczej. Każdy, kto chciałby zaprezentować się na wydarzeniu, powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy, by dołączyć do jednego z trzech Pikników Pasji. O obecności będzie decydować kolejność zgłoszeń. Udział we wszystkich wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj też: Otwarcie sklepu IKEA w Szczecinie. Jest OFICJALNA data! Kiedy pierwsze zakupy?

Pikniki Pasji odbędą się w dniach 20 czerwca, 27 czerwca i 5 września, w godz. 13:00-18:00. Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 9 czerwca 2021 r. Dana organizacja może wybrać tylko 1 termin z 3 podanych przez organizatora. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w pikniku decyduje kolejność zgłoszeń. Przesłanie Formularza nie jest równoznaczne z przyjęciem na piknik. Organizator skontaktuje się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Czytaj też: Ciemne chmury nad "tolszipami". Co z finałem TTSR w Szczecinie?

Szczecińskie fontanny bardzo nieśmiało budzą się ze snu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany