Pogoda nad morzem

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Pogoda na majówkę 2021 nad morzem. Czy będzie okazja, by zrelaksować się na plaży?

2021-04-26 11:50

Majówka 2021 zbliża się wielkimi krokami. Długi majowy weekend wypada w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Oznacza to, że będzie nieco krótszy niż dotychczasowe, jednak będzie wystarczająco dużo czasu, by wybrać się np. nad morze. Pojawia się jednak pytanie: jaka będzie pogoda nad morzem podczas majówki? Czy będzie to czas, który spędzimy na plażowaniu, czy raczej będą to krótkie spacery w ciepłych ubraniach i z parasolem? Sprawdźcie prognozę pogody na majówkę 2021 dla wojewodztwa zachodniopomorskiego!

Spis treści

  1. Pogoda na majówkę 2021 nad morzem
  2. Pogoda nad morzem - 1 maja
  3. Pogoda nad morzem - 2 maja
  4. Pogoda nad morzem - 3 maja

Pogoda na majówkę 2021 nad morzem

Długi majowy weekend rozpoczyna się w sobotę, 1 maja i potrwa do poniedziałku 3 maja. Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem i zamknięte hotele, wyjazdy nad morze będą ograniczać się do jednodniowych wypadów np. do Międzyzdrojów, Świnoujścia lub Kołobrzegu, z których ze względu na niewielkie odległości, dotyczyć będą przede wszystkim mieszkańców Zachodniopomorskiego.

Zobacz też: Największy diabelski młyn w Polsce już góruje nad Łasztownią. Kiedy wystartuje Wheel of Szczecin? [ZDJĘCIA]

Który dzień zatem wybrać na wycieczkę nad morze, by cieszyć się najlepszą pogodą, ze słońcem i wysoką temperaturą? Czy w majówkę będzie ciepło i słonecznie? A może spadnie deszcz? Szczegółową prognozę pogody znajdziecie poniżej.

Pogoda nad morzem - 1 maja

W sobotę 1 maja, według zapowiedzi synoptyków, będzie chłodno i deszczowo. Termometry wskażą około 9 stopni, jednak nad samym morzem odczuwalna temperatura może być niższa z powodu porywistego wiatru. Warto też pamiętać o parasolach, gdyż mogą wystąpić przelotne opady deszczu.

Pogoda nad morzem - 2 maja

Nieco cieplej zrobi się w niedzielę 2 maja. Temperatura wzrośnie do 11 stopni, opady deszczu ustaną, a zza chmur może wyjrzeć słońce. Wciąż jednak nie będzie to wymarzona pogoda do plażowania.

Pogoda nad morzem - 3 maja

Podobnej pogody możemy się spodziewać również w majówkowy poniedziałek, 3 maja. Termometry w nadmorskich miejscowościach wskażą około 11 stopni. Na niebie słońce będą chwilami przesłaniać chmury. Będzie również wietrznie.

Chociaż pogoda na majówkę nad morzem nie zapowiada się zbyt optymistycznie, mimo wszystko warto jednak śledzić bieżące prognozy, gdyż pogoda, zwłaszcza nad morzem, bywa zmienna.

Zobacz też: Hotele zamknięte w majówkę. Zachodniopomorscy przedsiębiorcy są załamani

Wiewiórki w Łazienkach Królewskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany