Ryanair

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Planujesz podróż ze Szczecina do Krakowa? Nie mamy dobrych wiadomości dla pasazerów

2020-10-07 10:09

Pierwsze loty ze Szczecina do Krakowa miały odbyć się już pod koniec października. Niestety pasażerowie planujący podróż z lotniska w Goleniowie będą musieli zmienić plany. Przewoźnik niespodziewanie wycofał się z wcześniejszych deklaracji.

Połączenie, które około rok temu zastąpiło zlikwidowane loty do Warszawy, cieszyło się sporą popularnością. Dzięki niemu, w niewiele ponad godzinę można było dolecieć do stolicy Małopolski, co drogą lądową - samochodem lub pociągiem zajmowało nawet do kilkunastu godzin.

Samoloty miały wrócić na trasę po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią już pod koniec października. W systemie rezerwacyjnym bilety na loty ze Szczecina do Krakowa były dostępne już na początku września. Niestety przewoźnik niespodziewanie zmienił plany.

Pierwsi pasażerowie polecą do stolicy Małopolski dopiero wiosną. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Pierwszy rejs planowany jest na 28 marca 2021 roku. Na stronie przewoźnika dostępna jest już możliwość rezerwacji biletów.

Sonda
Boisz się latać samolotem?
Lekarz orzecznik uzdrowił mojego syna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany