Na poszukiwania zaginionego pieska ruszył dzielnicowy ze szczecińskiego Niebuszewa

i

Autor: mat. policji Asp. Szymon Salecki pomógł w odnalezieniu Pinia

Pinio nagle zniknął! Na poszukiwania pieska ruszył dzielnicowy ze szczecińskiego Niebuszewa

2022-03-23 20:09

Chwile strachu przeżyła pani Agata ze Szczecina, której piesek o imieniu Pinio nagle zniknął z miejsca, w którym na chwilę go pozostawiła. Z pomocą ruszył dzielnicowy z komisariatu na Niebuszewie, który pomógł zaniepokojonej kobiecie w poszukiwaniach pupila.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Pani Agata zostawiła Pinia na chwilę przed sklepem. Gdy po chwili wyszła na zewnątrz, pieska już nie było. Przerażona kobieta zaczęła szukać swojego zaginionego pupila. W tym czasie obok przejeżdżał radiowóz. Właścicielka psa zatrzymała policyjny samochód i poprosiła znajdującego się w środku dzielnicowego, aspiranta Szymona Saleckiego o pomoc.

Policjant szybko zareagował i włączył się w poszukiwania psiaka. W efekcie Pinio został odnaleziony cały i zdrowy. Piesek mógł wrócić na łono rodziny.

Czytaj też: Były "heheszki", a teraz wszystkim opadły szczęki... nawet prezydentowi! Tak wygląda iluminacja Teatru Letniego w Szczecinie [ZDJĘCIA]

Pani Agata, w ramach wdzięczności za pomoc w odnalezieniu Pinia, złożyła na ręce Komendanta Komisariatu Szczecin-Niebuszewo, mł. insp. Sławomira Czury podziękowania za wszelką pomoc, zaangażowanie i profesjonalizm, którym wykazał się uczynny dzielnicowy.

"Jestem mu bardzo wdzięczna i myślę, że takie doświadczenie życzliwości ze strony policjanta buduje opinie o całej policji. Jako o ludziach, którzy nie tylko powołują się na obowiązujące prawo, ale także zwyczajnie po ludzku chcą pomóc, wykazując ogromną życzliwość"

- czytamy m.in. w liście przekazanym przez właścicielkę Pinia.

Czytaj też: Śmiała się z niego cała Polska. Jak teraz wygląda słynny "lewitujący przystanek" w Szczecinie? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy masz w domu psa?
Śmiała się z niego cała Polska. Tak wygląda słynny „przystanek grozy” w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają