Oryginalne nazwy miejscowości w Zachodniopomorskiem. Niektóre mogą Was zaskoczyć! [TOP 10]

2019-04-26 14:11

Czasem dziwne, czasem też zabawne, jednak zawsze oryginalne. Podróżując po województwie zachodniopomorskim możemy natknąć się na nazwy miejscowości, które powodują uśmiech lub zdziwienie. Znaleźliśmy dla Was kilka przykładów.  

Niektóre z nich budzą ciekawe skojarzenia, mniej lub bardziej pozytywne, jednak większość powoduje uśmiech na twarzy osób, które przypadkiem do nich trafią. W całej Polsce możemy znaleźć miejscowości o niebanalnych nazwach. Nie brakuje ich także w naszym regionie. Sprawdźcie nasze zestawienie oryginalnych nazw miast i wsi w województwie zachodniopomorskim.

Przeczytaj również: Mieszkamy w wielkim mieście! Poznaj 10 słynnych miast w Europie, które są mniejsze od Szczecina [GALERIA]

Jeżeli dużo podróżujecie, zwróćcie uwagę, przez jakie miejscowości przejeżdżacie. Może podczas wakacyjnych wycieczek uda Wam się znaleźć coś ciekawego? Jeśli tak - napiszcie do nas! Czekamy na Wasze propozycje. Chętnie uzupełnimy naszą listę o kolejne ciekawe pozycje!

Przeczytaj również: Tylko jeden Szczecin? Niekoniecznie! Jest ich kilka, a jeden z nich leży koło... Mediolanu i Aten! [GALERIA]

Zobacz wideo:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany