Nowy milioner w Szczecinie! Wydał grosze, zgarnął fortunę!

i

Autor: pixabay.com Nowy milioner w Szczecinie! Wydał grosze, zgarnął fortunę!

To dopiero szczęściarz!

Nowy milioner w Szczecinie! Wydał grosze, zgarnął fortunę!

2022-08-11 14:24

Szczecin ma nowego milionera. Wystarczyła odrobina szczęścia i niewielki wydatek, by mieszkaniec Szczecina w dosłownie jednej chwili stał się bogatym człowiekiem. Na jego konto wpadnie okrągły milion złotych! Jak tego dokonał?

Recepta na sukces okazała się bardzo prosta. Mieszkaniec Szczecina postanowił zaufać swojemu szczęściu i zagrał w Lotto Plus w punkcie przy al. Wojska Polskiego metodą chybił-trafił. Liczby znajdujące się na kuponie: 1, 7, 18, 28, 34 i 39 odpowiadały tym, które zostały wylosowane podczas Studia Lotto we wtorek, 9 sierpnia. Oznaczało to tylko jedno - główną wygraną w kwocie miliona złotych. Jest to już 23. "lottomilioner" w Szczecinie i 1467. w Polsce.

Na co można wydać taką fortunę? Możliwości jest naprawdę sporo. Za milion złotych można już kupić mieszkanie, całkiem niezły samochód, zaszaleć na zakupach, zainwestować, albo wykorzystać okres wakacyjny i wybrać się na wymarzony urlop w egzotyczne miejsca. Wszystko zależy więc od kreatywności szczęśliwego gracza.

Czytaj też: Wydał 1,50 zł, zyskał fortunę! Szczęściarz ze Szczecina będzie mógł pojechać na wakacje marzeń!

Ciąg dalszy pod wideo

Rzucam hasło: Justyna Machnik - Muzeum Szczecin w PRL

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka! Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon.

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Nasi Partnerzy polecają