Nosowska pokazała swój rodzinny dom w Szczecinie. "Pozdrowienia ze SKANSENU". Zdjęcie jest HITEM sieci!

2021-06-24 12:38
Katarzyna Nosowska
Autor: Instagram / nosowska.official Katarzyna Nosowska

"Zbyt szczecińska dla Warszawy, a dla Szczecina zbyt warszawska" - tak śpiewała kiedyś o sobie. Pomimo, iż od wielu lat mieszka w Warszawie, Katarzyna Nosowska wciąż jest kojarzona ze Szczecinem i chętnie odwiedza swoje rodzinne miasto. A że jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, chętnie chwali się tym swoim fanom. Ostatnio artystka pokazała zdjęcie ze swojego rodzinnego domu w Szczecinie, czym nie tylko rozbawiła internautów, ale także wywołała falę wspomnień.

Kasia Nosowska słynie ze swojego poczucia humoru. Tym razem artystka postanowiła pokazać w mediach społecznościowych swój dom rodzinny w Szczecinie - tradycyjnie dołączając komentarz "z przymrużeniem oka".

"Pozdrowienia ze skansenu w Szczecinie :) W tle fragment segmentu Swarzędz, zaś na pierwszym planie - wciąż aktywny telefon mojej mamy :) Koleżanka mówi, że popularny wśród dealerów :)"

- napisała na Instagramie.

Wpisowi towarzyszy zdjęcie przedstawiające "kultową" meblościankę, pamiętającą czasy PRL. Na półkach za szybą możemy również zobaczyć pokaźną kolekcję kryształów, które w tamtych czasach były symbolem luksusu, a obok mebli - wielką roślinę w donicy.

Calości klimatu "vintage" dopełnia telefon, który nie pamięta czasów PRL, ale ma już swoje lata i dla wielu może uchodzić za prawdziwy zabytek.

Zobacz też: Urodziłeś się w czasach PRL? Musisz pamiętać te słodycze! [GALERIA]

Internauci zareagowali natychmiast. Pod wpisem pojawiły się dziesiątki komentarzy.

  • "Kiedyś to były czasy... teraz to nie ma czasów"
  • "Pozdrowienia ze Swarzędza, ale dawno takich mebli nie widziałam, teraz wiadomo dlaczego stolarze poszli z torbami, robili meble które się nie psuły"
  • "Swarzędz to było coś, a nie ten dzisiejszy badziew z tektury"
  • "Też mieliśmy takowy pamietam barek i zapach wydobywający sie z niego po otwarciu … słodyczy z alkoholem"
  • "Dzieci znajomych widząc taki telefon zapytały kiedyś do czego jest ten pilot"
  • "Mój mąż ma identyczny i innego nie chce"

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

Jak się Wam podoba taki "skansen"? Piszcie w komentarzach!

Rozwiąż QUIZ: Po ustach, nodze lub... PUPIE! Czy rozpoznasz gwiazdę po TEJ części ciała?

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Nosowska królową Instagrama, Karolina Szostak znowu tyje!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE