Policja drogowa

i

Autor: mat. policji

Na widok radiowozu zrobił coś nieoczekiwanego. Policjanci ze szczecińskiej drogówki byli jednak sprytniejsi

2022-05-10 11:02

Niezdyscyplinowany kierowca będzie miał spore kłopoty, nie tylko za wykroczenia, które popełnił, ale również z powodu małego fortelu, którym chciał się posłużyć. Niestety nie wyszło. Policjanci ze szczecińskiej drogówki okazali się sprytniejsi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 8 maja. Funkcjonariusze drogówki prowadzili działania na ulicach Szczecina. Na ulicy Gdańskiej zauważyli samochód, którego kierowca zatrzymał się nagle na poboczu, wysiadł z auta i zamienił się miejscami z pasażerką. To wzbudziło ich podejrzenia, dlatego zdecydowali się zatrzymać pojazd do kontroli.

Za kierownicą znajdowała się kobieta, która przyznała, że na prośbę ojca zamieniła się z nim miejscami. Szybko wyszedł na jaw powód tej zamiany. Okazało się bowiem, że 59 latek jest pod wpływem alkoholu i chciał w ten sposób uniknąć kontroli.

Czytaj też: Wyznaje miłość Ewie na ulicach Szczecina. Zakochany desperat? Artysta? A może zwykły wandal? [ZDJĘCIA]

Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny prawie 0,3 promila. W trakcie kontroli okazało się również, że nieodpowiedzialny kierowca ma również cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów, czyli w ogóle nie powinien był wsiadać za kierownicę.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

Czytaj też: Wysłali starszą panią... w przestworza! Pani Maria z Kołobrzegu dostała "odlotowy" prezent na 94. urodziny [ZDJĘCIA]

Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany