Mieszkańcy Pyrzyc mogą już korzystać ze zmodernizowanej poczty w centrum miasta

i

Autor: Poczta Polska Mieszkańcy Pyrzyc mogą już korzystać ze zmodernizowanej poczty w centrum miasta

Mieszkańcy Pyrzyc mogą już korzystać ze zmodernizowanej poczty w centrum miasta [ZDJĘCIA]

2022-04-04 13:18

Nowoczesny wystrój i atrakcyjna lokalizacja, a także dostępność dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi - to tylko niektóre atuty placówki pocztowej przy ul. Księcia Bogusława X w Pyrzycach (woj. zachodniopomorskie), która przeszła gruntowną modernizację. Mieszkańcy mogą już korzystać z usług pocztowych w komfortowych warunkach.

Dotychczas placówka przy ul, Księcia Bogusława X nie spełniała wysokich standardów, stąd decyzja Poczty Polskiej o modernizacji obiektu. Dzięki inwestycji, klienci zyskali dostęp do funkcjonalnej sali obsługi i komfortowej strefy handlowej. Zmodernizowana placówka w Pyrzycach została zaprojektowana w nowoczesnej aranżacji. Klienci mają do dyspozycji trzy wygodne okienka, w których będą mogli załatwić wszystkie sprawy. Ponadto w placówce znajduje się stanowisko obsługi klientów masowych oraz stanowisko finansowe.

– Oddajemy klientom do dyspozycji zmodernizowaną placówkę pocztową w centrum miasta – podkreśla Paweł Zaremba, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Szczecinie. - Cieszę się, że nasi klienci będą korzystać z funkcjonalnej i komfortowej sali obsługi w nowej i przyjaznej aranżacji oraz rozbudowanej strefy handlowej. Nowoczesna placówka z pewnością zaspokoi zapotrzebowanie na usługi pocztowe i będzie ważnym punktem usługowym.

Czytaj też: Szczecinianin ma powody do radości. Zamienił 2 złote na porządne "kieszonkowe"!

Placówka jest również dostosowana do obsługi osób z niepełnosprawnościami – znajduje się na parterze budynku oraz posiada obniżone stanowisko obsługi. Obsługa klientów będzie odbywała się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–18.00, a w soboty w godz. 9.00–14.00. W placówce pocztowej będzie można m.in.: wysłać kartki, listy, paczki, skorzystać z usług finansowych – wpłaty, wypłaty, czy kupić znaczki, założyć konto bankowe, wziąć kredyt lub wykupić ubezpieczenie.

W Samoobsługowej Strefie Handlu można skorzystać z bogatej oferty asortymentu: kartek, karnetów, kopert, opakowań, prasy, książek, artykułów biurowych, a także upominków, artykułów dla dzieci i słodyczy.

Na terenie Pyrzyc funkcjonują obecnie dwie placówki pocztowe, natomiast w Regionie Sieci w Szczecinie jest ich ponad 330.

Czytaj też: Pylon jest, ale gdzie jest... przystanek? "Śmieszno-straszna" sytuacja na budowie Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy piszesz jeszcze odręcznie listy?
Pocztówki dźwiękowe - przy tym bawiono się w latach 70 i 80
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany