Miał podrzucić materiał pirotechniczny w przedszkolu. Szuka go szczecińska policja

i

Autor: mat. policji Miał podrzucić materiał pirotechniczny w przedszkolu. Szuka go szczecińska policja

Miał podrzucić materiał pirotechniczny w przedszkolu. Szuka go szczecińska policja

2022-04-09 23:30

Około 30-letni mężczyzna podejrzewany o podrzucenie materiału pirotechnicznego na korytarzu jednego ze szczecińskich przedszkoli. Policja opublikowała jego wizerunek i prosi o kontakt osoby, które mogą pomoc w jego zatrzymaniu. Rozpoznajecie tego mężczyznę?

Do niebezpiecznego incydentu doszło 14 grudnia 2021 roku na terenie Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Dzieńdoberek”, mieszczącego się przy ulicy Żubrów 3 w Szczecinie. Mężczyzna podejrzewany jest o podrzucenie na korytarzu materiału pirotechnicznego.

Czytaj też: Kupił sobie prawo jazdy. Pseudokierowca z Azerbejdżanu wpadł w Szczecinie... bo jechał za szybko

Komisariat Policji Szczecin-Niebuszewo prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o ten czyn. Ma on około 30 lat. W dniu zdarzenia ubrany był w charakterystyczną kurtkę ze wzorem moro w kolorze czarno – brązowym.

Osoby posiadające wiedzę odnośnie tożsamości sprawcy proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami: 47 78 19 102 , 47 78 14 632 lub o stawienie się osobiście w budynku Komisariatu Policji Szczecin – Niebuszewo przy al. Papieża Jana Pawła II 37.

Czytaj też: Chcesz się poczuć jak w serialu "Odwilż"? Szczecińska policja zaprasza... na łódź!

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Szaleniec w żółtej betoniarce siał grozę na ulicach Szczecina