Rusza Książka za 1 zł

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Rusza "Książka za 1 zł"

Książka za złotówkę na wakacje. Rusza akcja Książnicy Pomorskiej w Szczecinie

2022-06-22 10:25

Powieści, kryminały, romanse... Niezależnie od gatunku literackiego, książka może okazać się wspaniałym towarzyszem podczas wakacyjnych podróży. Jej zakup wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Wystarczy trochę drobnych. Książnica Pomorska w Szczecinie zaprasza na kolejną odsłonę akcji "Książka za 1 zł", podczas której będzie można zaopatrzyć się w lektury na wakacje.

Akcja organizowana jest wspólnie z Kołem nr 1 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i cieszy się dużą popularnością wśród "moli książkowych". Jest to bowiem okazja, by za niewielkie pieniądze uzupełnić swoją domową biblioteczkę, a podczas bieżącej edycji, zaopatrzyć się w romanse do poczytania na plaży czy książki w małym formacie, idealnym do kieszeni bądź torebki.

Czytaj też: Gdzie się wybrać na plażę? Strzeżone kąpieliska w Szczecinie i okolicach? [LISTA]

W książki dla czytelników w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach można zaopatrzyć się w holu przy wypożyczalni głównej Książnicy Pomorskiej w Szczecinie przy ul. Podgórnej. Akcja "Książka za 1 zł" rozpoczęła się w środę, 22 czerwca i potrwa do soboty, 25 czerwca. Książki można nabyć w godzinach funkcjonowania Książnicy (środa-piątek w godz. 9:00-20:00 i w sobotę do godz. 15:00).

Więcej informacji można znaleźć na stronie Książnicy Pomorskiej.

Czytaj też: Podczas zabawy dwóch nastolatków znalazło prawdziwy granat! Niecodzienne znalezisko w Kicku

Sonda
Czy lubisz czytać książki?
Dlaczego warto czytać książki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE