Rusza Książka za 1 zł

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Rusza "Książka za 1 zł"

Książka za złotówkę na wakacje. Rusza akcja Książnicy Pomorskiej w Szczecinie

2022-06-22 10:25

Powieści, kryminały, romanse... Niezależnie od gatunku literackiego, książka może okazać się wspaniałym towarzyszem podczas wakacyjnych podróży. Jej zakup wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Wystarczy trochę drobnych. Książnica Pomorska w Szczecinie zaprasza na kolejną odsłonę akcji "Książka za 1 zł", podczas której będzie można zaopatrzyć się w lektury na wakacje.

Akcja organizowana jest wspólnie z Kołem nr 1 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i cieszy się dużą popularnością wśród "moli książkowych". Jest to bowiem okazja, by za niewielkie pieniądze uzupełnić swoją domową biblioteczkę, a podczas bieżącej edycji, zaopatrzyć się w romanse do poczytania na plaży czy książki w małym formacie, idealnym do kieszeni bądź torebki.

Czytaj też: Gdzie się wybrać na plażę? Strzeżone kąpieliska w Szczecinie i okolicach? [LISTA]

W książki dla czytelników w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach można zaopatrzyć się w holu przy wypożyczalni głównej Książnicy Pomorskiej w Szczecinie przy ul. Podgórnej. Akcja "Książka za 1 zł" rozpoczęła się w środę, 22 czerwca i potrwa do soboty, 25 czerwca. Książki można nabyć w godzinach funkcjonowania Książnicy (środa-piątek w godz. 9:00-20:00 i w sobotę do godz. 15:00).

Więcej informacji można znaleźć na stronie Książnicy Pomorskiej.

Czytaj też: Podczas zabawy dwóch nastolatków znalazło prawdziwy granat! Niecodzienne znalezisko w Kicku

Sonda
Czy lubisz czytać książki?
Dlaczego warto czytać książki
Nasi Partnerzy polecają